Účinkující

PENGSHUi

Velká Británie

Nebývale syrové londýnské trio aktuálně demolující britské a evropské kluby náloží punku, grime, hip hopu, metalu, bass music a taneční elektroniky

This isn't a joke. It’s fucking heavy, fucking fun, and definitely not like anything else you ever heard. MC Illaman, baskytarista Fatty a bubeník Pravvy Prav za sebou mají kariéru spojenou s Foreign Beggars, Submotion Orchestra nebo Gentleman’s Dub Club a s ničím se nemažou. Hudebně ani názorově. „To není vtip,“ tvrdí a utéct z jejich nátlakového koncertu není známkou slabosti, nýbrž logickým zhodnocením situace: lepší hlava pohromadě než rozstřelená na kusy.

Jsou těmi, kdo mají duši podomácku složené a nahrané hudby a touhu vše převrátit naruby. Líbí se jim v tempu 140 bpm a řvát, co si myslí o dnešních špatných vibracích, fanaticích a populistických lhářích. A všem vzkazují: „Buďte kdykoliv a kdekoliv sami sebou. Jestliže chcete experimentovat, zkoušet nové věci, udělejte to. Není v životě nic horšího než litovat nebo si přát, že jste měl udělat něco jiného než ve skutečnosti. Není prostor ztrácet čas a není čas na blbosti. Chceme pouze hovořit napřímo a upřímně. Nebuďte blbci, buďte dobří lidé, nestojí to nic.

Strhujícími koncerty a několika skladbami o sobě PENGSHUi dali vědět hodně nekompromisně a už si jich všimli také Prodigy, kteří triu nabídli k remixu skladbu Light Up The Sky.

NenechTE si ujít
PENGSHUi na Colours

2390 Kč do 9000 ks
2690 Kč do 9000 ks
2990 Kč do 9000 ks
Čtyřdenní vyprodané  
Koupit vstupenku