Účinkující

Tankus the Henge

Velká Británie

Čtvrtek 18. 7.21:15-22:15

ORLEN Drive stage

"Volnomyšlenkářští Tankus the Henge, chameleonští gonzo rock'n'rolleři z Londýna, kteří jsou stále na turné a nikdy se nezastaví, aby zvážili následky. Původně založeni na písničkářství Jaze Deloreana, ale nyní eklektická parta mezinárodně kočovných muzikantů s nesčetnými vlivy k tomu.

Tankus the Henge, stylizovaní podle neúnavně koncertujících kapel konce 60. let, se ptají, co je to vlastně kapela? Je živá, originální, nikomu se nezodpovídá. Na tu jedinou divokou noc plnou světel, zvuku a ohromujících emocí, po níž se s řevem rozletí do noci, stopy pneumatik v prachu.

Po více než 1000 koncertech na nich nezaznamenáte žádné známky zpomalení. Kapela si zahrála na festivalech Glastonbury (UK), Trans Musicales (FR), Fusion (DE, na Montreux Jazz Festival (CH), WOMAD (E) a Boomtown Fair (UK)... a mnoha dalších po celém světě. Po vydání alba "Luna Park!" v roce 2020. - (produkovaného Gethinem Pearsonem) začíná kapela pracovat na albu č. 4 a bude pokračovat ve spolupráci s vizuálními umělci, aby rozšířila svůj jedinečný svět vyprávění.

NenechTE si ujít
Tankus the Henge na Colours

Koupit vstupenku