Účinkující

Little Quirks

Austrálie

Indie folkové dívčí rodinné trio se strhujícími koncerty

Dívčí rodinné trio neskrývající své největší inspirace: Mumford & Sons, First Aid Kit a The Lumineers. „Vzhlížíme k nim a vydláždili nám cestu k našemu indie folk popu,“ tvrdí o sobě sestry Abbey a Mia Toole se sestřenicí Jaymi Toole, které si za krátkou dobu v Austrálii vybudovaly pověst kapely směřující se svými chytlavými roztleskanými skladbami k zahraničním úspěchům.

Jsou závanem čerstvé a nespoutané radosti, hudby, která baví v jakoukoliv dobu. Jejich živé koncerty jsou výbušné a působivé - zážitek pro masy lidí, který na jejich tváři vyvolává úsměv,“ uvedli o ani ne pětadvacetiletých dívkách na slavném americkém festivalu SXSW.

Ještě jako děti začínaly s buskingem a přehráváním coverů. Pak začaly předskakovat The Teskey Brothers a Xavieru Ruddovi a nakonec začaly s pomocí otce vydávat epíčka a singly mohutně streamované na Spotify. 

Na koncertech je na baskytaru doprovází bratr sester Alex a kytarista Jordan Rouse. Společně prý hrají hudbu pro dobré časy, u které se budete po celou dobu cítit šťastně.

NenechTE si ujít
Little Quirks na Colours

Koupit vstupenku