Účinkující

ClockClock

Německo

Před dvěma lety získali první zlatou desku. O rok později vyrazili na první opravdu velké turné. Letos přišel čas na ClockClock také v Ostravě.

Elektropopová trojka neochvějně směřuje k nové citovosti a lepším zítřkům. Aktuální turné tria ClockClock nese název Dreamers a příběh této partičky skutečně připomíná splněný sen. Coby poctu celoživotním snílkům chce kapela ukázat svůj osobní pohled na svět v nadcházející éře. ClockClock inspirují ke snění a říkají, že nikdo není sám, a to ani ve stínu toho, že jste snílci.

Za mírně obskurním názvem ClockClock se skrývá zpěvák Bojan Kalajdzic ala Boki a producentské duo Fabian Fieser a Mark Vonsin. Jejich poselství je jednoduché: žijte svůj sen a on se pak stane skutečností! Samotní ClockClock jsou toho živoucím důkazem. Poprvé se potkali na jam session v roce 2016. Popravdě se producenti znali už ze školy, ale nápad na společné hraní přišel až na zmíněné akci. Jméno si vybrali podle onomatopoického zvuku dvou dřívek, která do sebe narážejí. Následovalo stěhování do Mannheimu, kde trio našlo nové zázemí. ClockClock kombinují elektronickou taneční hudbu s chytlavými popovými šablonami, přičemž se nebrání ani hip hopu, indie a rockové hudbě. Od roku 2017 do současnosti kapela vydala dlouhou šňůru singlů, z nichž mnohé získaly status hitů díky milionům zhlédnutí na sociálních sítích. Poznávacím znamením uskupení ClockClock je naléhavý hlas Bokiho, jehož libozvučnost a mohutná tenze umějí dokonale poplést hlavu. V nejsilnějších momentech Boki svým vokálem čaruje, přičemž o upřímnosti by pochyboval jen naprostý agnostik.

NenechTE si ujít
ClockClock na Colours

Koupit vstupenku