Účinkující

Anna RF

Izrael

Pozitivně naladěné elektro-trad reggae

Arabsko-hebrejským názvem I know/a I don’t know dává trio z izraelské pouště na vědomí, jak nerozhodné je, pokud jde o zeměpisné a jakékoliv usazení jeho hudby. Jestli dát přednost Západu, Východu, tradičním nástrojům nebo elektronice a rozjímání před tanečním popreggae.

Cestují po světě a na různých místech společně natáčejí skladby a ke spolupráci zvou hudebníky a zpěváky z jiných kultur, třeba skvělé britsko-americké ženské duo Farafi. „Jeden z nejkrásnějších důkazů, že lidé po celém světě jsou si podobní, se nachází v hudbě. Když hrajete s dalšími hudebníky ze všech koutů zeměkoule, pochopíte, že pocelé planetě mají lidé ty samé pocity z hudby, navíc najdete podobnost v hudebních stupnicích. Nenacházíme nic pravdivého v hranicích a v dalších smyšlených ideách rozdělení. Užíváme si krásu každého člověka a nacházíme inspiraci v každé kultuře a v každém místě. Naše hudba je založena na tomto názoru, proto je pozitivní a otevřená,“ uvádějí hráč na kamanche a elektro saz Roy Smila, baskytarista Or Raveh a zpěvák a kytarista Ofir J.Rock .

Putování Anna RF s nabídkou pozitivně naladěné elektro-trad reggae hudby zatím vyvrcholilo setkáním s papežem Františkem, který Ofirovina otázku ohledně překonání náboženských rozdílů odpověděl radou: „Bible začíná zločinem zrozeným ze závisti a žárlivosti, sklonem k rozdělování. Takže když vás někdo provokuje, neměli byste nikdy reagovat. Je lepší vypadat jako blázen, než reagovat na provokaci.” 

NenechTE si ujít
Anna RF na Colours

2390 Kč do 9000 ks
2690 Kč do 9000 ks
2990 Kč do 9000 ks
Čtyřdenní vyprodané  
Koupit vstupenku