Druhá vlna 2denních vstupenek ST–ČT i PÁ–SO se převalila a máme tady 3. vlnu 🌊
čtvrtek 16. 7.

Potřebujeme demokracii?

20:00 – 21:00 ČEZ GLOBAL STAGE
Vystoupení je tlumočené do znakového jazyka
Vystoupení je tlumočené do znakového jazyka

Co je dnes ideálem demokracie? Platí stále, že demokracie je nejlepší způsob vlády? Jak se demokracie měnila a mění v čase? Jsou sociální sítě výsostně demokratizujícím prvkem v naších životech, nebo způsobuji erozi dosavadní podoby demokracie?

Vystoupí: Miroslav Bárta, Jakub Szántó

Moderuje Jan Pokorný