Druhá vlna 2denních vstupenek ST–ČT i PÁ–SO se převalila a máme tady 3. vlnu 🌊

Martin Palička

Lékař, onkolog a zakladatel projektu Po medině, který se zaměřuje na systematické zkvalitňování českého zdravotnictví skrze vzdělávání a podporu studentů medicíny a mladých lékařů.

Vybudoval jednu z největších komunit mediků a mladých lékařů v Česku, je členem výběru 30 pod 30 magazínu Forbes a autorem knihy Africký zápisník mladého medika. Působí také jako poradce ministra zdravotnictví, kde se zaměřuje na kvalitu pre a postgraduálního vzdělávání a rozvoj kompetencí zdravotníků.