V současnosti je stipendistkou skupiny ČEZ a studentkou 1. ročníku bakalářského studia na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze, kde se věnuje problematice jaderných reaktorů. Plní si tak jeden ze svých velkých snů.
Alžběta Kozlová
Od střední školy se zajímá o jadernou fyziku. Studovala na Česko-anglickém gymnáziu v Českých Budějovicích, kde se již tehdy zapojila do spolupráce se skupinou ČEZ. Pod vedením jednoho ze zaměstnanců se úspěšně zúčastnila krajského kola SOČ s prací zaměřenou na mlžné komory zobrazující částice ionizujícího záření.