Děti

Neváhejte a vezměte své děti na festival Colours of Ostrava! Do 140 cm mají vstup zdarma a kromě tradiční přátelské rodinné atmosféry v celém areálu na vás vedle festivalového hudebního i doprovodného programu čeká nabídka určená právě rodinám s dětmi.

Dětské vstupenky 

Do 140 cm - VSTUP ZDARMA. Děti nad 140 cm mladší 15 let mají čtyřdenní vstupenku za 1.000 Kč, prodej bude pouze na místě na základě předložení kartičky zdravotní pojišťovny.

Informace z roku 2016, na rok 2017 bude aktualizováno:

ČEZ Family Park: děti na Colours of Ostrava čeká pohádkové překvapení

Letos se děti i jejich rodiče můžou těšit na zbrusu novou rodinnou zónu ČEZ Family Park. Děti se sem “propadnou” králičí norou, za kterou rostou obří houby a podivuhodné stromy, budou si moci zahrát kroket s plameňáky nebo obří šachy, případně se vyfotit se jako Srdcová královna či Pikový král. 

V areálu festivalu bude pro malé návštěvníky připravena i soutěžní cesta a Velké slosování všech vyplněných soutěžních karet proběhne v neděli v 19 hodin.

Na třech scénách se budou střídat dětské kapely, hrané pohádky a workshopy. K vidění budou akrobaté z Cirk La Putyka, kapely Bombarďák a Nešišlej, Cirkus trochu jinak, pohádky ostravských divadélek, Science show z Velkého světa techniky a to zdaleka není vše.

Pro sportovní nadšence bude připravena multifunkční nafukovací aréna s možností zahrát si volejbal, badminton nebo basketbal. Nebude chybět Oranžové hřiště s prolézačkami a pískovištěm, malování na obličej, tvarování balónků, cirkusové workshopy, capoeira, jóga pro maminky, výtvarný koutek v režii chráněné dílny Krabičky a klidové zóny s polštářovými panáky TenTaTo. V ČEZ Energy zóně si budou moci rodiče dobít si telefon, připojit se na wi-fi a načerpat energii na další pobíhání mezi stagemi.
 
K dispozici bude také sousta deskových her, jako jsou cornhole a wey-kick, nebo hlavolamy a holandský biliard. V ČEZ Family Parku na vás čeká i herní zóna společnosti MINDOK. Novinky i stálice mezi deskovými hrami si zde můžete nejen vyzkoušet, ale také třeba po závěrečném nedělním slosování odnést domů. 

Dětská scéna s hlídáním dětí

V ČEZ Family Parku nebude již tradičně chybět hlídaná Dětská scéna, kde se dětem budou věnovat zkušení promotéři. O zábavu dětí bude postaráno díky Jinálkovi a Áji, Klaunům na volné noze a bubenickému workshopu. Také budeme mít pro nejmenší návštěvníky spoustu her a hraček, vodní hry, balónkové jezírka a rukodělné dílničky. Hlídání dětí je placeno 50Kč/hod.

Kojící stan

Součástí je i letos Kojící stan vybaven vším potřebným pro pohodlí maminek a miminek. Stan je vybaven přebalovacími pulty, pohodlnými křesly, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a všemi hygienickými potřebami pro nejmenší.

V areálu festivalu bude pro malé návštěvníky připravena i soutěžní cesta, která děti zavede k Bílému králíkovi, Alence nebo Kloboučníkovi. Velké slosování všech vyplněných soutěžních karet proběhne v neděli v 19h v ČEZ Family Parku.

Projekt Celé Česko čte dětem

Letos se Colours of Ostrava zapojí do projektu Celé Česko čte dětem, jehož cílem je podpora předčítání v rodinách. V ČEZ Family Parku se tak v roli předčítajících představí takové osobnosti jako například : Ivan Hlas Trio, Zlata Holušová nebo Lake Malawi.

Scény ČEZ Family Park:

  • Zámek Bílé královny
  • Území Kejklířů
  • Cirk La Putyka 
  • Sportoviště - Pohybov aktivov
  • Dětská scéna - Hlídánov u Kloboučníka
  • Kojící stan - Mimi Futrovákov
  • Dětský park - Veselý Zábavov 
  • Oranžové hřiště

Otevírací doba ČEZ Family Parku:
čtvrtek     12:00 - 21:00
pátek      11:00 - 22:00
sobota     11:00 - 22:00
neděle     11:00 - 20:00

Otevírací doba - Dětská scéna, Kojící stan, Celé Česko čte dětem:
čtvrtek     12:00 - 21:00
pátek       11:00 - 21:00
sobota     11:00 - 21:00
neděle     11:00 - 20:00

PODMÍNKY ČEZ Family Parku

Za podpory:

Další partneři:

    

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

informace@colours.cz