Colours Plus

Se vstupenkou na Colours of Ostrava 2022 kromě samotného vstupu na festival získáte i řadu slev a výhod po celé Ostravě. Objevujte metropoli Moravskoslezského kraje a její unikátní lákadla!
 
Za podpory: 
 
DOLNÍ VÍTKOVICE
 
Nové Infocentrum Dolních Vítkovic v Gongu
 • Hlavní point, kde dostanete veškeré informace o provozu a aktuální festivalové nabídce atraktivit Dolních Vítkovic a Hornického muzea na Landeku. Prodej vstupenek do všech expozic. Pro návštěvníky festivalu až 20% slevy nebo volné vstupy k zakoupeným vstupenkám. Nabídka suvenýrů. Infocentrum se nachází v přízemí Multifunkční auly Gong.
 • Provozní doba Infocentra Dolních Vítkovic: středa 12:00 - 22:00, čtvrtek - sobota 11:00 - 22:00. Kontakty infocentrum@dolnivitkovice.cz, tel. +420 724 955 121.
 • Podrobnosti a aktuální změny během festivalu najdete na www.dolnivitkovice.cz a na sociálních sítích. Všechny dotazy rádi zodpovíme osobně v Infocentru Dolních Vítkovic v Gongu nebo emailem infocentrum@dolnivitkovice.cz či telefonicky +420 724 955 121. Těšíme se na vás!  
SVĚT TECHNIKY – ZÁBAVA PRO CELOU RODINU: HLAVNÍ PROGRAM A NABÍDKA PO DOBU FESTIVALOVÉHO TÝDNE:
 • Velký a Malý svět techniky: 1 plné vstupné + 2. za 1 Kč + navíc Dětský svět ve Světě techniky: 20% sleva
 • Velký svět techniky, Malý svět techniky U6, Středa 12:00 - 20:00, čtvrtek-  sobota 11:00 - 20:00
Velký svět techniky 
 • Chytrá zábava pro malé i větší. Stovky zábavných a poučných exponátů, které lákají nejen děti, ale i dospělé.  V přízemí fungl nový Dětský svět (2-6 let, nutný doprovod dospělé osoby) a dočasná interaktivní výstava Baník expo, věnovaná 100. výročí založení fotbalového klubu. Nové expozice Formula Student a Svět civilizace, 3D kino. Nechybí ani Divadlo vědy (v průběhu festivalu scéna Meltingpotu). Posezení na unikátní ceněné zahradě (v případě příznivého počasí), v přízemí občerstvení. Prodej vstupenek do Velkého světa techniky přímo v místě nebo v infocentru v Gongu. 
The Big Bang Stage v Divadle vědy Velkého světa techniky
 • Scéna Meltingpotu v Divadle vědy Velkého světa techniky. Vstup na tuto scénu je pro návštěvníky festivalu zdarma a je umožněn přes recepci Velkého světa techniky v přízemí objektu.  
Zábava venku - gyroskop u Světa techniky 
 • Oblíbený a zcela unikátní stroj! 3G přetížení na vlastní kůži - pro odvážné!  Nad schody u Velkého světa techniky. Gyroskop obsluhuje vyškolený pracovník, je třeba dbát všech pokynů. Ale stojí to za to! 
Malý svět techniky U6
 • Bývalá VI. energetická ústředna železáren ukrývá úžasné technické vynálezy. Zažijete procházku historií technického pokroku od průmyslové revoluce po současnost. Návštěva vhodná pro děti i dospělé. Občerstvení. Prodej vstupenek přímo v místě nebo v infocentru v Gongu.

 • Kde se nachází? 

Bolt Tower a Bolt Café s vyhlídkou na areál Dolních Vítkovic

 • Vysokopecní okruh s Boltem: spec. režim a 20% sleva 
 • Otevírací doba - Bolt Tower a Bolt Café 
 • Vstup na věž a do kavárny pouze v rámci zkráceného komentovaného Vysokopecního okruhu. Poslední start prohlídky ve 22:00. Středa 12:00 - 24:00, čtvrtek - sobota 11:00 - 24:00
Během festivalu je Bolt přístupný pouze ve speciálním režimu. Zváni jste na zkrácený komentovaný Vysokopecní okruh s možností návštěvy Bolt Café. Skupiny vycházejí cca každých 30 minut (poslední ve 22:00). Kavárna Bolt Café je dostupná jen v rámci komentovaného Vysokopecního okruhu.
 
Landek Park - Hornické muzeum na Landeku. Fáráme do dolu! 
 • Hornické muzeum (Landek): 20% sleva
 • Landek Park – Hornické muzeum, Pod Landekem č. 64, 725 29  Ostrava – Petřkovice, GPS 49°51'59.461"N, 18°15'41.181"E, www.landekpark.cz, středa - sobota 9:00 - 18:00
Báňské záchranářství a autentické fárání do dolu! Expozice důlního záchranářství shromážděná na Landeku patří mezi největší svého druhu na světě. Mezi historické skvosty jsou zařazeny nejstarší dochované dýchací přístroje z roku 1884 či těžká potápěčská souprava Siebe Gorman z roku 1920. Podzemní expozici tvoří kulturní památka Důl Anselm v Petřkovicích, jejíž dominantou je čtyřicetimetrová těžní věž. V podzemí se v hloubce devíti metrů nachází celkem 250 metrů štol. Komentovaná prohlídka shrnující těžbu uhlí v letech 1782–1990 obsahuje mj. ukázku fungování některých důlních strojů. V provozu je také důlní vláček. 
 
Hornické muzeum najdete v Ostravě-Petřkovicích, ul. Pod Landekem 64. Jedná se o areál Landek Parku (relax v přírodě, občerstvení). Pohotovostní linka Hornického muzea na Landeku je +420 602 532 414. Prodej vstupenek probíhá přímo v muzeu na Landeku nebo v Infocentru Dolních Vítkovic v Gongu.
 
Galerie Gong 
 • Galerie Gong: 20% sleva a pro všechny se vstupenkou z Velkého či Malého světa techniky zdarma
 • Otevírací doba - Galerie Gong: středa 12:00 - 20:00, čtvrtek - sobota 11:00 - 20:00
Multifunkční aula Gong letos slaví 10 let. Má nové návštěvnické Infocentrum Dolních Vítkovic a novou Galerii Gong. Po čas festivalu zde probíhají komentované a volné prohlídky, k vidění je rovněž unikátní obří kyvadlo architekta Josefa Pleskota. 
 
Výstavy v Galerii Gong: Op-art, Kinetismus, Bridget Riley & Milan Dobeš, Československá grafika, Krištof Kintera – Neuropolis. V galerii probíhají také tvořivé workshopy pro děti (nutný doprovod dospělých). Občerstvení v Gongu. Prodej vstupenek přímo v galerii nebo infocentru.
-----------------------
ROCK POINT    
Vybavte se na Colours výhodněji - dodatečná sleva 10 % do Rock Pointu

Pořiďte si outdoorové oblečení a vybavení na Colours se slevou.

 • V kamenných obchodech a e-shopu www.rockpoint.cz si veškeré zboží účastníci Colours mohou zlevnit o 10 %.
 • Akce platí pouze při zadání slevového kódu: RPCOLOURS22 do e-shopu. Na prodejnách se stačí prokázat vstupenkou. 
 • Sleva platí i na již zlevněné zboží. Akci nelze kombinovat s dalšími jinak zvýhodněnými nabídkami a Zóna slevou.
 • Akce platí do 12. července.
Stánky Rock Point, Hannah a Keen v areálu
 • Letos poprvé se v areálu Colours můžete těšit na prodejní stánky předního prodejce outdoorového vybavení značky Rock Point. 
 • V několika stáncích si budete moct pořídit oblečení a vybavení od českých i světových outdoorových značek. 
 • Kromě Rock Pointu na vás na stejném místě bude čekat i chill zóna od české outdoorové značky Hannah a stánek americké legendární obuvi Keen.
Na Rock Point i Hannah narazíte také v hlavním kempu, kde pro vás přichystali každodenní výběhy od RP Trailrunning station.
-----------------------

ZA ZÁBAVOU NA SKALKU

 • Adresa: Vřesina 907, 742 85 Vřesina, Mgr. Barbora Kalíšková, ředitelka areálu (atrakce, kurzy, tábory), tel.: +420 736 538 120, email: kaliskova@skalkaostrava.com
 • www.skalkaostrava.cz

Colours výhoda: 15 % sleva pro děti i dospělé od 1. do 31. 7. 2022. Stačí se na pokladně prokázat vstupenkou nebo páskou Colours of Ostrava

Vstupenku s Colours výhodou získáte online zde: https://www.skalkaostrava.cz/partnerske-vstupne/

Skalka family park je unikátním zábavním parkem a ideálním místem k trávení aktivního volného času i odpočinku pro rodiny s dětmi. Areál se nachází na okraji Ostravy přímo v srdci přírody. A nudit se v něm rozhodně nebudete! Na více jak 9 hektarech je aktuálně připraveno až 40 atrakcí a pravidelný měsíční program.

Během teplých měsíců se děti vydovádějí na dětském hřišti s prolézačkami, lezeckou stěnou, malou a velkou lanovou pyramidou. Malí i velcí se zde zabaví na vodních atrakcích, kolotočích, tubingu nebo při hraní minigolfu. Oblíbenou atrakcí zejména pro teenagery je virtuální realita. Nejen děti, ale i rodiče si užijí zábavné odpoledne při oblíbeném rýžování zlata nebo mohou s dětmi objevovat krásy pirátské zátoky s dominantou repliky pirátského korábu s názvem Skaláčkova Perla. Za nepříznivého počasí lze využít HOP arénu, která disponuje 16 trampolínami a oblíbený krytý autodrom. V prostorech areálu se nachází i horská dráha zvaná Dragon, kde si užijí adrenalinovou jízdu i dospělí. Pokud si lámete hlavu, jak se postarat o děti v období letních prázdnin? Skalka family park nabízí jedinečnou možnost letních příměstských táborů.

Díky velkorysé investici je areál doslova nabitý i novými atrakcemi, rozšířila se zábava pro děti ve věku od batolat až po teenagery. Mezi nejvýznamnější atrakce patří vybudování Stezky indiánů ve výšce. Atrakce je perfektně zabezpečená a nabízí prostor nejen pro fyzickou aktivitu, ale i skvělou zábavu. Jde o 13 metrů vysokou lanovou atrakci plnou překážek a úkolů. Obsahuje 3 tobogány a 17 domečků, z nichž každý má svůj vlastní příběh, od u vodopádu sedícího buvola až po antilopí horu. Zoopark, který je díky desítkám kontaktních zvířátek jednou z nejoblíbenějších zón Skalky, získal také novou pozorovací Jelení lávku – opět ve výškách. A mezi oblíbené artefakty bude bezesporu patřit také obrovská kostra mamuta, jež bude nepochybně oblíbeným místem pro fotografie návštěvníků areálu.

Návštěvníky jistě potěší také dobudovaná bezplatná parkoviště, nová vstupní pokladna a znovuotevření restaurace.

Areál navíc v dnešní podobě představuje jednu z nejlepších nabídek pro firemní akce. Jeho výraznou předností je především možnost komplexního programu na jednom místě se zázemím vlastní restaurace s více sály. Je rovněž skvělým místem pro školní výlety, dětské dny, sportovní a kulturní programy ve skutečné přírodě na okraji města Ostravy. Svými možnostmi je ideální volbou také pro oslavy dětských narozenin.

 

-----------------------
MĚSTSKÝ OBVOD VÍTKOVICE
 • Komentované prohlídky
Nové Vítkovice – unikátní cihlové město průmyslové revoluce
13. 7. 2022, 10:00 – 11:30, sraz u kostela na Mírovém náměstí
 • Komentovaná vycházka v okolí Mírového náměstí ve Vítkovicích mapuje ekonomický, sociální, urbanistický a architektonický plán tzv. Nových Vítkovic, které se začaly rodit po roce 1876, kdy do čela Vítkovických železáren usedl Paul Kupelwieser, otec myšlenky tzv. Nových Vítkovic. Na základě jeho představ vznikl zárodek nového městského centra, který se inspiroval západní Evropou. Během vycházky si přiblížíte tři specifické stavební etapy Nových Vítkovic: starší z let 1877–1882 (kolonie Westend, Anglická kolonie, úřednická vila, kasárna po dělníky, vodárenská věž), střední z let 1882–1885 (kostel sv. Pavla, fara, U-domy, I-domy, Štítová kolonie), mladší z let 1885–1893 (závodní hotel, škola, závodní nemocnice). Vycházka končí na Mírovém náměstí u budovy vítkovické radnice z roku 1902.
Vítkovické pamětihodnosti
14. 7. 2022, 10:00 - 11:30, sraz u tramvajové zastávky Dolní Vítkovice​
 • Během komentované vycházky se seznámíte s pamětihodnostmi v blízkosti DOV. Vycházka návštěvníky seznámí nejprve se vznikem železáren a výstavbou empírového zámku na Výstavní ulici a sousední anglické vily. Poté se dozvíte základní data o vývoji Vítkovic, které bude během trasy doplňovat vyprávění o zdejších ​stavebních dominantách (elektrocentrála č. IV., Český dům, židovská synagoga, sad Jožky Jabůrkové, divadlo Mír ad.). Vycházka končí na Mírovém náměstí.
Nové Vítkovice – unikátní cihlové město průmyslové revoluce
15. 7. 2022, 10:00 – 11:30, sraz u kostela na Mírovém náměstí
 • Komentovaná vycházka v okolí Mírového náměstí ve Vítkovicích mapuje ekonomický, sociální, urbanistický a architektonický plán tzv. Nových Vítkovic, které se začaly rodit po roce 1876, kdy do čela Vítkovických železáren usedl Paul Kupelwieser, otec myšlenky tzv. Nových Vítkovic. Na základě jeho představ vznikl zárodek nového městského centra, který se inspiroval západní Evropou. Během vycházky si přiblížíte tři specifické stavební etapy Nových Vítkovic: starší z let 1877–1882 (kolonie Westend, Anglická kolonie, úřednická vila, kasárna po dělníky, vodárenská věž), střední z let 1882–1885 (kostel sv. Pavla, fara, U-domy, I-domy, Štítová kolonie), mladší z let 1885–1893 (závodní hotel, škola, závodní nemocnice). Vycházka končí na Mírovém náměstí u budovy vítkovické radnice z roku 1902.
Vítkovické pamětihodnosti
16. 7. 2022, 10:00 - 11:30, sraz u tramvajové zastávky Dolní Vítkovice​
 • Během komentované vycházky se seznámíte s pamětihodnostmi v blízkosti DOV. Vycházka návštěvníky seznámí nejprve se vznikem železáren a výstavbou empírového zámku na Výstavní ulici. Poté se dozvíte základní data o vývoji Vítkovic, které bude během trasy doplňovat vyprávění o zdejších dominantách (elektrocentrála č. IV., Český dům, židovská synagoga, sad Jožky Jabůrkové, divadlo Mír ad.). Vycházka končí na Mírovém náměstí.

-----------------------
ZOO OSTRAVA
 
 • Adresa: Michálkovická 2081/197, Ostrava
 • Otevírací doba: 9:00 - 19:00 (pokladny a pavilony se zavírají v 18:00)
 • www.zoo-ostrava.cz

Colours výhoda: Vstup s páskou Colours of Ostrava v ceně dětské vstupenky 100,- Kč (sleva 60,- Kč).

Zoo Ostrava je plošně druhou největší zoologickou zahradou v ČR. Ve stohektarovém přírodním areálu v současné době chová přes 5 000 zvířat z různých koutů světa. K největším lákadlům patří sloní stádo, mláďata levhartů nebo pavilon Papua s nejdelšími varany světa a dalšími papuánskými plazy a rybami. Ve velkém lesním výběhu Čitván můžete pozorovat největší skupinu hulmanů posvátných chovanou v lidské péči na světě, v Pavilonu evoluce zažít atmosféru deštného pralesa. Součástí zoo je Botanický park s 6 km naučných stezek. Zpestřete si prohlídku některým z komentovaných setkání u zvířat.

-----------------------
GALERIE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ V OSTRAVĚ
 • Adresa: Jurečkova 9, 702 00, Ostrava 
 • Otevírací doba: úterý - neděle 10:00 - 18:00 
 • www.gvuo.cz

Colours výhoda: Pro účastníky festivalu 50% sleva na vstupné na všechny výstavy v Domě umění. V platnosti zůstane i volný vstup v neděli, ať už s páskou či bez ní.

Adéla Matasová / Mezičas / In the mean time

 • Výstava sochařky a multimediální výtvarnice Adély Matasové sleduje autorčin zájem o fenomén přírodně, matematicky či společensky podmíněných procesů, které vytvářejí základní inspirační rámec jejího uměleckého směřování. Výstava v širokém záběru od začátku sedmdesátých let minulého století až po současnost představí autorčina díla akcentující energii vlastního těla či využívaných materiálů, procesuální instalace reagující na specifickou kvalitu výstavního prostoru, kinetické projekty spoluurčované řádem mechanických či digitálních soustav a v neposlední řadě také videa, která vyjadřují její interes o hybnost systémů ve formě podmanivých dynamických technických obrazů.

Čarodějná laboratoř Antonína Procházky / The Enchanted laboratory of Antonín Procházka

 • Přijďte poodhalit malířský rukopis Antonína Procházky, který patří k zakladatelům českého moderního umění pro svou výraznou osobitost a originalitu projevu. Obdivujte umělcovu svébytnou vizi, která byla ovlivněna ozvuky kubismu, orfismu i novoklasicismu. Jedinečný smyslový zážitek ve vás vyvolá hra s tvary, barvou, materiály i náměty ve spojení s audiovizuálními prvky. Poznejte příběh umělce, který svůj desetiletý pobyt v Ostravě považoval za nešťastný, přestože mu později umělecká díla, která vznikla v tomto období, přinesla největší slávu.

Bylo, nebylo… / Once upon a time…

 • Bylo, nebylo… nejsou jen úvodní slova českých pohádek, ale také je to název interaktivního výstavního projektu pro děti a jejich doprovod. Výstava představuje výběr jedenácti uměleckých děl ze sbírky GVUO z oblasti kresby, malby, grafiky, fotografie a prostorové tvorby, které se staly inspirací k tvůrčím tipům pro děti. Její součástí jsou interaktivní zóny, v nichž si s dětmi můžete hrát se semínky, kreslit pastelem, mačkat papír, skládat kompozice z kostek cukru, obkreslovat stíny, poslouchat hudbu, skládat objekty z ruliček toaletního papíru a jen tak volně popustit uzdu své fantazii.

Svět abnormalit Karla Pauzera / Karel Pauzer´s world of abnormalities

 • Sochař, keramik a grafik Karel Pauzer (1936) se dlouhodobě zabývá tematikou deformovaných zvířecích těl s lidskými prvky, které mají vysoce expresivní formou vyvolávat pocit ohrožení, agrese i zmaru. Tento motiv se objevuje nejen v Pauzerově sochařské práci, ale i v grafických listech a kresbách, jejichž soubor má ve sbírce i Galerie výtvarného umění v Ostravě. Pauzerova tvorba skrytě připomíná lidské chování a vypovídá o stavu společnosti v době jejich vzniku. Bohužel i v současnosti jsou Pauzerovy grafiky z 2. poloviny 20. století stále aktuální….

Výstava jednoho díla ze sbírky GVUO / JOSEF VÁCHAL / Kloaka ulice

 • Osmnácté dílo vybral malíř Petr Nikl: "Práce Josefa Váchala mne vždy rozdmýchává svou umanutě tryskající emocí“.

-----------------------
PLATO Ostrava - městská galerie současného umění
 • Adresa: PLATO Bauhaus: Janáčkova 22
 • Otevírací doba: úterý - neděle, 10:00 – 18:00
 • Adresa: Historická jatka (budoucí sídlo): Porážková 26 Otevírací doba: pouze 13. – 16. července, 10:00 –18:00
 • www.plato-ostrava.cz

Colours výhoda: Pro účastníky Colours of Ostrava vstup volný.

Jsme městská galerie současného umění. Poskytujeme zázemí všem, kdo chtějí v širších souvislostech porozumět světu. Jeho složitost a bohatství reflektujeme prostřednictvím vizuálního umění. V mezinárodním kontextu a na vysoké úrovni.

Navštivte Bauhaus

 • Jedná se o plochu téměř 5000 m² v bývalém hobbymarketu Bauhaus. Ve velkorysém otevřeném prostoru se nachází knihovna s čítárnou, stage pro koncerty nebo divadlo, bistro s navazující zastřešenou zahradou a kino, které během dne slouží jako relaxační zóna. Všechny tyto části galerie jsou zároveň uměleckými díly. Navíc je zde umístěn zmenšený akustický model budoucího ostravského koncertního sálu.

Navštivte zrekonstruovaná jatka

 • Od září budou přesunuty výstavy do čerstvě zrekonstruovaných památkově chráněných jatek pouhých 70 m od stávajícího působiště. Pouze u příležitosti Colours of Ostrava bude tato stavba zpřístupněna veřejnosti. Autorem konverze jatek je architekt světového renomé
 • Robert Konieczny a ateliér KWK Promes, který kulturní památku opatřil mj. šesti otočnými stěnami. Máte mimořádnou možnost si prohlédnout (téměř) prázdné prostory ještě před tím, než se do nich PLATO přestěhuje. V prostorách jsou připraveny i dvě architektonické výstavy.

-----------------------
SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD 
Colours výhoda: Pro návštěvníky Colours of Ostrava vstupné zlevněné. Dospělí: 40 Kč Děti, studentu, senioři, ZTP/P: 20 Kč
 
První písemná zmínka o hradu pochází z 2. srpna 1297, kdy zde olomoucký biskup Dětřich z Hradce uzavřel za přítomnosti opolského knížete Boleslava dohodu s těšínským knížetem Měškem o polsko-moravské hranici. Bylo ujednáno, že obě strany postaví na svých březích Ostravice hraničníky, které budou určovat hranici i do budoucna, v případě změny toku řeky.
 
Roku 1508 získal hrad a celé zdejší panství Jan Sedlnický z Choltic, který jej zakoupil od Václava Hřivnáče za 5 330 uherských zlatých. Během 30. a 40. let 16. století nechal Jan Sedlnický přestavět hrad na renesanční zámek. Původní hradby byly doplněny o dělovou baštu, palácová část byla rozšířena o obytné a hospodářské budovy a byla postavena zámecká kaple a rytířský sál.
 
Po rekonstrukci se Slezskoostravský hrad stal jedním z nejoblíbenějších ostravských turistických cílů. Na hradě i v jeho okolí probíhá nespočet kulturních a společenských akcí, jako například Majáles, Festival v ulicích, Letní shakespearovské slavnosti, Jazz Open a mnoho dalších. Díky své poloze na průsečíku oblíbených cyklostezek je hrad předurčen k tomu, aby se stal vyhledávaným výletním místem nabízející návštěvníkům nejen odpočinek, ale také pohled do ostravské historie v atraktivních expozicích.
-----------------------
SAREZA - letní koupaliště

Colours výhoda: 30% sleva na vstup na Letní koupaliště Poruba (Vřesina).

Vodní areál se sezónním provozem je s rozlohou vodní plochy 41 200 m² největším koupaliště a zařízením svého druhu ve střední Evropě.

Vybavenost: velký plavecký bazén, bazén pro neplavce se 100 metrovým tobogánem a skluzavkami, dětské brouzdaliště a pískoviště s atrakcemi, tenisové kurty a minigolf, hřiště pro plážový volejbal, nohejbal, streetball, prostor pro hraní ruských kuželek, pétanque a elektronických šipek. V celém areálu je dostatečná síť stánků s občerstvením, bufetů, restaurací a tropico barů, jsou zde k dispozici parkoviště s kapacitou celkem cca 600 parkovacích míst, úschovna kol, cenností, šatny a půjčovna sportovních potřeb.

-----------------------
EMOTION PARK OSTRAVA
 • Adresa: Rudná 3120/126, Ostrava - Zábřeh, Avion Shopping Park,
 • Otevírací doba: pondělí - pátek: 12:00 – 21:00 / sobota: 10:00 – 22:00 / neděle: 10:00 – 21:00 
 • https://e-kary.cz/

Colours výhoda: Pro všechny účastníky Colours of Ostrava po předložení pásky na ruce bude poskytnuta sleva 10 % na zakoupenou jízdu.

Emotion park je ostravský projekt, který nabízí špičkové elektrické motokáry s omračujícím zrychlením a herní zónu vybavenou závodními simulátory a virtuální realitou. Špičková trať byla postavena odborníky s dlouholetými zkušenostmi ze závodních okruhů. Přijďte si užít opravdový adrenalin!

-----------------------
SKELET KAFE 
 • Adresa: 28. října 3388, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
 • Otevírací doba: PO - PÁ 8:00 - 20:30, SO 8:00 - 15:00, NE zavřeno
 • https://www.skeletkafe.cz/

Colours výhoda: Snídaně - 15% sleva pro návštěvníka s festivalovou páskou

"Začněte den výbornou snídaní

-----------------------
IMPACT HUB 
 • Adresa: Sokolská třída 1263/24
 • Otevírací doba: pondělí - pátek 7:30 - 17:30 / sobota - neděle (17. - 18.7.) 8:00 - 14:00 
 • www.hubostrava.cz

Colours výhoda: Pro účastníky Colours of Ostrava je přichystaný speciální festivalový tarif, kdy vstup na 5 dní do prostoru stojí 1050,- Kč

Jedete na Colours of Ostrava a mimo koncerty potřebujete někde v klidu pracovat? Využijte možnosti coworkingu v centru města. Ideální pracovní prostor se stabilním Wi-Fi připojením, klid pro soustředěnost, samoobslužný bar s výběrovou kávou, úschova elektroniky a možnost využít i sprchu.

-----------------------
PAVILON
 • Adresa: Černá louka 3235 70200 Moravská Ostrava a Přívoz
 • Otevírací doba: pondělí - neděle, 14:00 - 22:00

Colours výhoda: Celodenní snídaně v trávě nabízíme návštěvníkům festivalu se slevou 10 %.

Užívejte si festivalu, nestresujte, u nás bude snídaně po celý den. Na spravení pro vás máme přichystán domácí vývar, říznou česnečku, která vás postaví na nohy (nabízíme i vege varianty), hovězí guláš na ohni, domácí koláče, chleby s pomazánkami, mimózu, kávu či pivko od pivovaru Proud. Jsme Pavilon. Kontejnerové bistro pod borovicemi v areálu Černé louky za ostravským výstavištěm, v blízkosti hradní lávky. Těšíme se na vás!

-----------------------
ARTEFFACT ART 
 • Adresa: Těšínská 128, Slezská Ostrava
 • Otevírací doba: Po dobu festivalového týdne Colours of Ostrava: pondělí – neděle, 10:00 – 18:00 
 • https://www.arteffact.cz/

Colours výhoda: Všem návštěvníkům Colours of Ostrava nabízíme do našich prostor (showroom, hala a galerie) po celou dobu festivalu vstup zdarma, slevu na všechny produkty 10 % a nabídku občerstvení a dobré kávy.

Arteffact - jedinečné produkty pro jedinečné lidi

 • Jsme multi-designová tvůrčí, výrobní a umělecká platforma, která si klade za cíl propojovat jednotlivé designery, studia, dílny a umělce hledající možnosti dalšího rozvoje a růstu s novými příležitostmi v podobě zakázek, výroby a odbytu - dodáváme originální produkty klientům, kteří jejich práci ocení.
 • Vytvořili jsme prostor, který pomáhá kreativním lidem se prosadit, zatímco oni se soustředí na svou tvorbu. Našim cílem je pomáhat umělcům s propagací a marketingem jejich vlastní tvorby a zároveň je navzájem propojovat, tvořit nové, unikátní designové kolekce a spolupracovat na vývoji, designu, inovacích a společnému růstu také ve formě kooperace s designéry a architekty obytných i komerčních prostor.
 • Najdete u nás široké spektrum originální hand-made tvorby, ať už to jsou unikátní designové stoly z exotických dřevin doplněné pigmentovanými pryskyřicemi, tenkostěnné betonové výrobky, designové stěrky a povrchové umění, pop-artové sedačky, ale i další autorskou tvorbu - obrazy, šperky, sošky, keramiku, osvětlení, zrcadla a jiní doplňky interiéru.
 • Náš historický cihlový průmyslový komplex bývalého dolu Svatá Trojice se nachází kousek od Slezskoostravského hradu V Trojickém údolí pod Haldou Ema. Buď se můžete dopravit autem či MHD (linka 101 a 107, zastávka Sl. Ostrava - kostel), nebo doporučujeme krásnou nenáročnou procházku - od tramvajové zastávky “Karolina” je to cca 20 minut chůze, které vás provede po nábřeží Ostravice přes lávku kolem Slezskoostravského hradu až k nám…
 • Po občerstvení u nás můžete pokračovat až na naši slavnou vyhlídku - stále aktivní haldu Emu, ze které uvidíte celou Ostravu, Dolní oblast Vítkovic i Arteffact jako na dlani:)

-----------------------
BO BISTRO
 • Adresa: Čs. legií 152/8, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
 • Otevírací doba: pondělí - neděle, 8:00 - 21:00
 • www.bobistrostore.cz

Colours výhoda: Pro účastníky Colours sleva 5 % na vše, co u nás najdete

Nic nevystihuje Ostravu víc, než toto naše slovo. "Bo", které je odpovědí na každé proč. Zároveň je to také slovní hříčka. "B" a "O" jsou prvním a posledním písmenem slova bistro, může být zkratkou pro bistro Ostrava. Chceme, aby pro vás naše bistro bylo každodenním Bonjour pro celý den! Místem, kde si užijete naši bistronomii, ale také prostorem, kde si zákazník odpočine.

Můžete si u nás vychutnat výběrovou kávu od pražírny Dos Mundos a k třeba tomu nějaký dezert. V naší nabídce najdete také snídaně a v neposlední řadě langoše na více způsobů, např. s kuřecím masem, dále taky sladké langoše nebo langošburger. K langošům ideálně pivo Bernard nefiltr 12, kofolu, limonády a mnoho dalších nápojů.

-----------------------
CAFÉ CLUB DOCK 
 • Adresa: Havlíčkovo nábřeží 101/28, 702 00 Moravská Ostrava

Colours výhoda: Náš návštěvník po ukázání festivalového náramku Colours of Ostrava dostane 1+1 zdarma na kávy a naše limonády

Street bar na Havlíčkově nábřeží u řeky Ostravice nedaleko známého Sýkorova mostu nabízí brunch, který standardně není v nabídce. Přijďte si ho k řece vychutnat.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

informace@colours.cz