Colours Plus

Se vstupenkou na Colours of Ostrava 2020 nebo Colours of Ostrava 2021 získáte od 13. do 19. července 2020 v Ostravě tyto výhody:

SVĚT TECHNIKY – ZÁBAVA PRO CELOU RODINU: HLAVNÍ PROGRAM A NABÍDKA PO DOBU FESTIVALOVÉHO TÝDNE:

OTEVÍRACÍ DOBA PO DOBU KONÁNÍ FESTIVALOVÉHO TÝDNE COLOURS OF OSTRAVA:
Pondělí – Neděle 10:00 – 18:00

CO JE SVĚT TECHNIKY?
Expozice Světa Techniky lákají k zábavné výuce matematiky, biologie, fyziky a dalších předmětů hravou formou. Skládá se ze dvou částí. První z nich je Velký Svět Techniky, ukazuje vliv lidí na přírodu, historii průmyslu, ale i to, jak funguje lidské tělo, jaká kouzla umí chemie nebo jak vypadá vesmír. Nabízí 4 stálé expozice a jednu dočasnou – nyní s historickými motocykly s názvem Grand Prix. Druhý z nich je vybudován z někdejší energetické ústředny s obrovskými starými dmychadly a nese název Malý Svět Techniky U6. Ten odhalí expozici o historii lidského vědění a vynálezů od parního stroje až po kosmické moduly. A čeho nového se návštěvníci dočkají? Například lodi NIKE, na které slavný dobrodruh Richard Konkolski obeplul poprvé celý svět.

KDE SE NACHÁZÍ?

JAKÝ JINÝ PROGRAM SVĚT TECHNIKY NABÍZÍ?

  • EXPOZICE – Čtyři stálé interaktivní a zábavné expozice zaměřující se na vědu a techniku
  • 3D KINO – Špičkové 3D kino pro 194 osob promítající zábavné dokumentární filmy
  • Běžná otevírací doba: Po – Ne 10:00 – 18:00 hodin

Vstupenku lze zakoupit přímo na recepcích Velkého či Malého Světa Techniky U6. Svět Techniky je jednou z atraktivit Dolních Vítkovic, na kterou se vztahuje také speciální 20% sleva ze vstupného! Výhody platí pouze v době 13. – 20. července 2020, kdy se měl festival Colours of Ostrava 2020 uskutečnit. Informace o cenách vstupenek a další podrobnosti naleznete zde: dolnivitkovice.cz.