ORLEN novým generálním partnerem Colours of Ostrava

Ostatní

Skupina ORLEN Unipetrol provozující síť ORLEN Benzina, která je se 436 čerpacími stanicemi největším řetězcem v Česku, se stává novým generálním partnerem Colours of Ostrava!

Jsem nadšená, že se našemu festivalu, který se letos probojoval mezi deset nejlepších velkých akcí v prestižní anketě European Festival Awards, podařilo přitáhnout další tak významnou a prestižní společnost a aktivitami po celé střední Evropě. Věřím, že díky tomuto spojení budeme moci dále zkvalitňovat program, zázemí pro návštěvníky a celkově rozvíjet festival na ještě vyšší úroveň,” říká ředitelka Colours of Ostrava Zlata Holušová.

Velmi se na spolupráci s pořadateli tohoto prestižního hudebního festivalu těšíme. Jako největší společnost střední a východní Evropy s mezinárodní působností se spojujeme s akcí, která již Českou republiku velikostí i kvalitou přerostla. Festival je nejen populární v České republice, ale má i mnoho fanoušků v zahraničí a na trzích jako je Polsko, Slovensko či Maďarsko, kde skupina ORLEN působí. Partnerství bude spočívat nejen v prezentaci naší značky, ale i v praktické spolupráci a aktivitách směrem k našim zákazníkům a návštěvníkům Colours of Ostrava. Postaráme se například o dodávky pohonných hmot, na ORLEN Drive stage přineseme vycházející talenty a v areálu festivalu nabídneme naši kávu a celé portfolio produktů naší privátní značky Stop Cafe,” dodává Anna Ziobroń, ředitelka sponzoringu skupiny ORLEN Unipetrol.