Hlasový kouzelník Faada Freddy vystoupí v Praze!

Samostatné koncerty 08.02.2023

Již ve středu 8. března v pražském Rock Café: strhující a neodolatelný senegalský zpěvák, na jehož hudební show jen tak nezapomenete - stejně jako tisíce nadšených návštěvníků Colours of Ostrava 2017!

Faada Freddy (Senegal/Francie)

8. 3. 2023, 20.30, Rock Café, Národní 20, Praha / doors: 19.00

Vstupenky: 490 Kč v předprodeji GoOut do 8. března, 18.00.

Vstupenky k dostání i na místě před koncertem za 550 Kč (platba pouze v hotovosti).

Pořádá festival Colours of Ostrava.

Strhující a neodolatelný senegalský zpěvák, na jehož hudební show jen tak nezapomenete - stejně jako tisíce nadšených návštěvníků Colours of Ostrava 2017!

Bezprostřednímu kouzlu a umění odredovaného dandyho s chaplinovskou buřinkou na hlavě, který v roce 2017 uchvátil publikum na festivalu Colours of Ostrava, propadnete okamžitě. Zpívá, rapuje, tančí a ve směsi gospelu, soulu, jazzu, reggae, popu a hip hopu se drží láskyplného pozitivismu Boba Marleyho „one blood, one love”. Publiku bez rozdílu rasy a barvy kůže připomíná: „Všichni jsme lidé.” 

Faada Freddyho (vlastním jménem Abdou Fatha Seck) si mnozí budou pamatovat z řad Daara J, podle prestižní ankety BBC Awards World Music nejlepší africké skupiny roku 2004. Její přelomové album Boomerang je obecně bráno za jednu z afrických hip hopových nahrávek století. Několikrát vyprodal pařížskou halu Zénith, pokořil Olympii a získal nominaci na nejvyšší francouzskou hudební cenu Victoires de la Musique. 

S elitní a cappella vokální francouzskou skupinou na debutovém a mnoha cenami ověnčeném albu Gospel Journey v roce 2015 připomněl, že hudba může být dostupná pro každého - stačím vám k tomu jen hlas a tělo.

Neodolatelný showman a smíšek se do České republiky vrací se zcela novým albem.

Mediální partner: