Colours bez bariér 2023 startují!

Organizační

I letos se těšíme na naše zdravotně znevýhodněné návštěvníky! Tradičně nabízíme nadstandartní servis, aby si náš festival užili naplno. Navíc ode dneška si můžete rezervovat služby v rámci tohoto našeho dlouholetého projektu.

Ke standardnímu servisu již několik let patří zvýhodněná cena vstupenky pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P, u ZTP/P doprovod zdarma, speciální tribuny, bezbariérová přeprava v rámci města Ostravy, či možnost objednat si vyškoleného asistenta.

  • Návštěvníkům se zdravotním znevýhodněním zprostředkujeme bezbariérové ubytování v ostravských hotelích v rámci jejich kapacity. Těmto návštěvníkům nabízíme také možnost rezervovat si místo ve festivalovém stanovém městečku včetně parkovacího místa. Možná je také rezervace parkovacího místa přímo u hlavního vchodu do areálu festivalu.
  • Pro návštěvníky se zrakovým postižením jsme i letos připravili základní praktické informace k projektu s plánkem areálu v Braillově písmě a speciální 3D model Auly Gong pro nevidomé.
  • Návštěvníkům se sluchovým postižením nabízíme vybrané přednášky diskusního fóra Meltingpot s tlumočením do znakového jazyka. Tlumočeny budou dokonce i vybrané koncerty českých i zahraničních kapel.
  • Pro větší komfort našich zdravotně znevýhodněných návštěvníků jsme soustředili všechny důležité služby na jedno místo u hlavního vstupu do areálu. Na tomto místě bude k dispozici Info Point a pokladna Colours bez bariér, stanoviště bezbariérového taxi a parkoviště vyhrazené pouze pro ZTP a ZTP/P návštěvníky. 

Kontaktní e-mail: bezbarier@colours.cz funguje celoročně a od 15. května 2023 je v provozu i kontaktní telefon 731 932 768, kde získáte všechny potřebné informace k projektu a zároveň si na nich můžete zarezervovat níže popsané služby.

Veškeré informace najdete zde.

Partnerem projeku Colours bez bariér je společnost CTP.

Podívejte se na aftermovie z loňských Colours bez bariér:

Nenechte si ujít
Colours of Ostrava 2024

Koupit vstupenku