Giorgia Angiuli live

Giorgia Angiuli live

Itálie 15.7.2022 / 00:30 - 02:00
glo™ stage

Techno diamant z Apulie. Jakmile naživo spustí svůj frenetický set, rázem se ocitnete v supermarketu techna, housu a popu. Vše v prvotřídní suistanable kvalitě. Studium klasické hudby i neutuchající chuť sonicky experimentovat ji dovedla na piedestal evropské taneční elektroniky. Její senzitivní vokál zapadá do dramaticky proměnlivých kompozic, své osobité hudební příběhy dokáže vyprávět i za doprovodu samplování hry na flétnu, bicí, klávesy saxofon, trumpetu a všechny možné další hračky.     

Už v roce 2013 začala vydávat na renomovaných labelech jako Stil vor Talent, Crosstown Rebels nebo Kindisch. Její debutové album z roku 2018 s názvem In A Pink Bubble velmi rychle a bez kompromisů prorazilo všechny konzervativní posluchačské bubliny a odpálilo ji na dráhu nekončícího živého hraní, od proslulého berlínského Berghainu přes pařížský Bataclan až po Soho Garden v Dubaji. 

V domovské Apulii na Jihu Itálie jí jednoho krásného dne bez debat postaví sochu, buď přímo v klubu nebo venku před branami. Už samotná přítomnost electro-sester, Gioli & Assie, na Colours 2020 jasně vypovídá o ultra pozitivním stavu současné italské IDM. Giorgia Angiuli a její umění do tohoto vývojového stádia dokonale zapadají. Budoucnost bude ještě skvělá.