Vstupenky

Čtyřdenní (a limitovaný počet jednodenních) vstupenky jsou v prodeji v našem e-shopu a v síti Ticketpro

  • 2490 Kč do 5000 ks
  • 2690 Kč  
  • 2890 Kč  
  • 2900 Kčna místě  

Koupit čtyřdenní vstupenku

Čtyřdenní vstupenka: aktuální cena - 2 690 Kč platí do 31. května nebo max. 4 000 kusů.
Dále 2 890 Kč. Na místě: 2 900 Kč.

 

POZOR - vstupenky kupujte pouze u autorizovaných prodejců Colours of Ostrava - eshop na www.colours.cz nebo síť Ticketpro. Pro zahraničí také Joystore.pl, Festicket a Festival.Travel. Děkujeme za pochopení.

Sleva 20% z aktuální ceny čtyřdenní vstupenky pro klienty České spořitelny: vyprodáno, není k dispozici.

Slevy platné od 1. dubna 2017: sleva 10% z aktuální ceny čtyřdenní vstupenky pro držitele In Karty Českých drah nebo pro držitele karet ISIC, ITIC, IYTC. K dostání pouze našem e-shopu. Slevy se nesčítají a platí pouze v předprodeji, ne na místě.

POZOR: limitovaná edice jednodenních vstupenek (200 ks na každý den) v prodeji v našem e-shopu. Cena jednodenní vstupenky na každý z festivalových dnů (středa - sobota) je 1 990 Kč.

Co vše je v ceně čtyřdenní vstupenky?

Vstup do festivalového areálu Dolních Vítkovic na všechny čtyři dny. Vstupenka platí automaticky také jako vstupenka na fórum Meltingpot, které je součástí celého areálu. Navíc budete moci využít ve městě řadu slev a výhod po dobu konání festivalu - přesný seznam zveřejníme v červnu.

  • České dráhy sleva 50 %

    Se vstupenkou na Colours se do Ostravy dostanete s Českými drahami odkudkoliv v České republice za polovinu. Sleva VLAK+ bude i tento rok ve výši 50% ze základní ceny zpáteční jízdenky. Více informací.

  • Colours Plus

    Slevy či vstupy zdarma na zajímavá místa v Ostravě a okolí. Přesný seznam, který bude pro rok 2017 aktualizovaný v červnu, najdete zde.

 

Čtyřdenní VIP vstupenka: 4900 Kč

Zahrnuje: samotný vstup na festival, možnost využití VIP zóny v areálu festivalu, ve VIP zóně speciální menu, profesionální servis, vlastní tribunky ve VIP zóně možnost setkání ve VIP zóně s umělci a významnými obchodními partnery. Uvedená cena je včetně DPH. Nevztahuje se na místenky jednotlivých představení v Gongu.

KOUPIT VIP ČTYŘDENNÍ VSTUPENKU

Děti

Do 140 cm - VSTUP ZDARMA.

Děti nad 140 cm mladší 15 let mají čtyřdenní vstupenku za 1.000 Kč, prodej bude pouze na místě na základě předložení kartičky zdravotní pojišťovny.

Do 140 cm zdarma

ZTP

ZTP - 650 Kč
ZTP/P - 650 Kč a doprovod zdarma.
V prodeji POUZE NA MÍSTĚ po předložení platného dokladu ZTP.

pouze na místě

Senioři nad 65 let

Bude upřesněno.

 

POUZE NA MÍSTĚ

Všechny ceny na této stránce jsou konečné, vč. DPH a poplatků, cena stejná pro e-tickety i tištěné vstupenky.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

informace@colours.cz