Vstupenky

Čtyřdenní vstupenka

 • 2190 Kč
   
 • 2290 Kčdo 30. 4. 2016
   
 • 2490 Kčdo 13. 7. 2016
   
 • 2600 Kčna místě
   

Koupit čtyřdenní vstupenku

Od 1. května 20% sleva z aktuální ceny čtyřdenní vstupenky pro klienty České spořitelny. Platí při koupi vstupenky přes náš eshop - forma úhrady Online platba České spořitelny (Servis 24). Platí na prvních 2.000 vstupenek. Každý klient si může zakoupit až dvě zvýhodněné vstupenky. Slevu není možné získat v síti Eventim.

Od 1. dubna 10% sleva z aktuální ceny čtyřdenní vstupenky pro držitele průkazů ISIC, IYTC, ITIC a IN karet Českých drah. V předprodeji v našem e-shopu (obě slevy) a v síti Eventim (zde pouze ISIC, IYTC, ITIC).

Na vstupenky je možné využít pouze jeden druh slevy (tzn. slevy nelze sčítat).

Od 1. května jsou v prodeji také jednodenní vstupenky. Více informací zde.

 

Co vše je v ceně čtyřdenní vstupenky?

Vstup do festivalového areálu Dolních Vítkovic na všechny čtyři dny. Navíc budete moci využít ve městě řadu slev a výhod po dobu konání festivalu - přesný seznam zveřejníme v červnu.

 • České dráhy sleva 50 %

  Se vstupenkou na Colours se do Ostravy dostanete s Českými drahami odkudkoliv v České republice za polovinu. Sleva VLAK+ bude i tento rok ve výši 50% ze základní ceny zpáteční jízdenky. Více informací

 • Colours Plus

  Slevy či vstupy zdarma na zajímavá místa v Ostravě a okolí. Přesný seznam zveřejníme v červnu.

 

Čtyřdenní VIP vstupenka: 4 900 Kč

Zahrnuje: samotný vstup na festival, možnost využití VIP zóny v areálu festivalu, ve VIP zóně speciální menu, profesionální servis, vlastní tribunky ve VIP zóně možnost setkání ve VIP zóně s umělci a významnými obchodními partnery. Uvedená cena je včetně DPH. evztahuje se na místenky jednotlivých představení v Gongu.

KOUPIT VIP ČTYŘDENNÍ VSTUPENKU

Děti

Do 140 cm - VSTUP ZDARMA.

Děti nad 140 cm mladší 15 let mají čtyřdenní vstupenku za 990 Kč, prodej bude pouze na místě na základě předložení kartičky zdravotní pojišťovny.

Do 140 cm zdarma

ZTP

ZTP - 550 Kč
ZTP/P - 550 Kč a doprovod zdarma.
V prodeji POUZE NA MÍSTĚ po předložení platného dokladu ZTP.

pouze na místě

Senioři nad 65 let

Vstup v neděli 17. července zdarma.

 

POUZE NA MÍSTĚ

Všechny ceny na této stránce jsou konečné, vč. DPH a poplatků, cena stejná pro e-tickety i tištěné vstupenky.

Colours Extravaganza

Více festivalu už opravdu nejde

Čtyřdenní Extravaganza akreditaci na festival; First line - přístup do speciálního sektoru na stání pod pódiem na dvou hlavních scénách; Návštěva zvukové zkoušky; Backstage Tour hlavních dvou scén v termínech určených Colour; VIP parking; Asistence s výběrem a rezervací ubytování pomocí kontaktní osoby; Památeční dárek z limitované edice z Merchandisingu Colours; a mnoho dalších služeb a nezapomenutelných festivalových zážitků; proště Extravaganza.

ZJISTIT VÍCE

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

informace@colours.cz