Colours.TV! Spouštíme festivalovou online video platformu

Ostatní

Spouštíme svoji online platformu, která nabídne pohled do zákulisí našeho festivalu. Chybět nebudou rozhovory s účinkujícími, praktické tipy pro návštěvníky nebo archiv přednášek mezinárodního diskusního fóra Meltingpot. Veškerý obsah je k dispozici zdarma.

Colours.TV najdete na této adrese: www.colours.tv!

O pravidelný přísun praktických informací přímo z terénu se postará Janek Rubeš, známý z internetového pořadu Honest Guide. Návštěvníci se tak mohou těšit na informace týkající se příjezdu na festival, na tipy na nejlepší jídlo, co dělat mimo festivalový areál nebo jaká festivalová zákoutí určitě neminout.

Moderátor Čestmír Strakatý nabídne sérii rozhovorů s osobnostmi letošního Meltingpotu v oblíbeném rozhovorovém formátu.

Hudební fanoušci se mohou těšit na rozhovory s umělci, pohledy do backstage a záznamy nezapomenutelné atmosféry. Nadšenci Meltingpotu pak budou mít možnost sledovat živý přenos z Global stage a dodatečně si také přehrát debaty z Gamechangers stage a Livingstone stage.

Na webové stránce Colours.tv je již nyní k dispozici rozsáhlý archiv videí. V rámci příprav na čtyři dny v Ostravě je možné shlédnout videa #jedunacolours, které odhalují, na co se v programu nejvíc těší české hvězdy. Milovníky Meltingpotu potěší archiv přednášek a debat z předešlých ročníků a také unikátní videoknihovna osobních výpovědí světových osobností Voices of Meltingpot. Letošní oslavy 20. ročníku Colours of Ostrava podtrhne archiv historických aftermovie.

Letošní i historický archiv bude k dispozici i po skončení akce, návštěvníci akce, ale i ti, kteří se letos do Ostravy nemohli vydat, si tak budou moci užívat svět nejbarevnějšího festivalu v republice po celý rok. Veškerý obsah je přístupný zdarma.