Colours of Ostrava & hotspot: koncert Axela Thesleffa 14. července na unikátním místě Dolních Vítkovic 

Ostatní 15.06.2021

Colours sice letos nebudou, ale na původní první festivalový den jsme pro vás připravili živý koncert finského elektronického hudebníka a producenta Axela Thesleffa, který proběhne v rámci série Hotspot na unikátním, velmi nezvyklém a zatím pro tento účel nevyužitém místě Dolních Vítkovic.

Hudbu Axela Thesleffa, která spojuje taneční elektroniku s rockem, post-rockem, metalem a je ovlivněna klasikou i východní tradicí, doplní světelná instalace v působivém industriálním prostředí Dolních Vítkovic. Diváky navíc rozehřeje český hudebník, producent a performer Ventolin.

Koncert je určen pro limitovaný počet fanoušků na místě, vstup na akci se bude řídit aktuálními hygienickými opatřeními. Přesné místo, na kterém ještě žádná party či koncert neproběhl, se dozví pouze držitelé vstupenek. 

Vstupenky k dostání zde nebo před koncertem na místě - přesné místo se dozvíte po příchodu do areálu Dolních Vítkovic. Viz mapa - označení písmenem i - informace:

hotspot_AXEL_mapa_1850X1250px_VEREJNA.png

Série Hotspot, která spojuje výjimečná vystoupení s výjimečnými místy České republiky, již v letošním roce uvedla koncerty DJ Floexe doprovázeného robotickým bubeníkem Josefem na tribuně Strahovského stadionu v Praze a elektronické dvojice Bratři na skalním hradě Sloup v Čechách.

Sérii Hotspot iniciovala agentura SMART Production ve spolupráci s festivalem Colours of Ostrava.

Colours of Ostrava & hotspot 
Axel Thesleff (Finsko), Ventolin (ČR)
14. 7. 2021, 19.00 / Secret spot, Dolní Vítkovice, Ostrava
Vstupenky k dostání zde