Účinkující 2022

Hudson Taylor

Irsko

Odvázaná folk-rocková kapela z Dublinu s nádhernými vokálními harmoniemi

Doma za ně davy přezpívají většinu skladeb. Hotové vyznání lásky ke dvěma bratrům z Dublinu a jejich pop-folk-rock-americaně načechrané nádhernými vokálními harmoniemi, za které by jiní snad i vraždili. Od začátku mají navíc v zádech vynikající kapelu a vyhlášené producenty: Johna Rauscha (Taylor Swift) a Ryana Hadlocka (The Lumineers). Takže je jasné, že tihle velkovýrobci hitů nebudou žádná ořezávatka, jenom se o nich zatím neví tolik, jak by si zasloužili.

Ale když se u Harryho a Alfieho Hudson-Taylorových potkala připravenost s příležitostí, chytili ji za pačesy. Třeba když jim dvacet minut před koncertem oznámili, že mají zaskočit za Toma Odella, a tím pádem si v londýnském Hyde Parku zahrát před Rolling Stones, na které čekalo přes padesát tisíc lidí. A proč zrovna oni, dva bývalí buskeři z ulic Dublinu? Inu, management rockových velikánů o nich velmi dobře věděl a nepochyboval, že dav na jejich návykově melodickou folkrockovou vlnu naskočí a nechá se jí nést. Stalo se a lidé si s Hudson Taylor zpívali nadmíru melodické skladby, aniž by tušili, že ještě před nedávnem se bratři v Londýně, kam vyrazili na zkušenou, živili průvodcovstvím a prodejem pizzy. Žádnou z hudebních cen zatím Hudson Taylor nezískali, irskou hitparádu ale mají v malíčku a odjeli americké a evropské turné s Hozierem a Jackem Buggem.

Zastavte se na Drive stage a pochopíte proč. Čeká vás pekelně odvázaný koncert dublinských kluků od mládí zamilovaných do Beatles, Simona & Garfunkela a The Everly Brothers. 

NenechTE si ujít
Hudson Taylor na Colours

Koupit vstupenku