Účinkující

Giorgia Angiuli live

Itálie

Techno diamant z Apulie

Jakmile naživo spustí svůj frenetický set, rázem se ocitnete v supermarketu techna, housu a popu. Vše v prvotřídní suistanable kvalitě. Studium klasické hudby i neutuchající chuť sonicky experimentovat ji dovedla na piedestal evropské taneční elektroniky. Její senzitivní vokál zapadá do dramaticky proměnlivých kompozic, své osobité hudební příběhy dokáže vyprávět i za doprovodu samplování hry na flétnu, bicí, klávesy saxofon, trumpetu a všechny možné další hračky.     

Už v roce 2013 začala vydávat na renomovaných labelech jako Stil vor Talent, Crosstown Rebels nebo Kindisch. Její debutové album z roku 2018 s názvem In A Pink Bubble velmi rychle a bez kompromisů prorazilo všechny konzervativní posluchačské bubliny a odpálilo ji na dráhu nekončícího živého hraní, od proslulého berlínského Berghainu přes pařížský Bataclan až po Soho Garden v Dubaji. 

V domovské Apulii na Jihu Itálie jí jednoho krásného dne bez debat postaví sochu, buď přímo v klubu nebo venku před branami. Už samotná přítomnost electro-sester, Gioli & Assie, na Colours 2020 jasně vypovídá o ultra pozitivním stavu současné italské IDM. Giorgia Angiuli a její umění do tohoto vývojového stádia dokonale zapadají. Budoucnost bude ještě skvělá.          

NenechTE si ujít
Giorgia Angiuli live na Colours

2390 Kč do 9000 ks
2690 Kč do 9000 ks
2990 Kč do 9000 ks
Čtyřdenní vyprodané  
Koupit vstupenku