Začíná další ročník Colours bez bariér

Organizační 12. 5. 2017

15. května spouštíme další ročník našeho projektu Colours bez bariér, ve kterém nabízíme návštěvníkům s pohybovým a zrakovým znevýhodněním nadstandardní servis.

Jsme rádi, že v loňském roce navštívilo náš festival téměř 600 držitelů průkazů ZTP a ZTP/P z celé České republiky a dokonce i ze zahraničí (především z Polska a ze Slovenska)!

I letos se budeme těšit na naše návštěvníky s pohybovým a zrakovým znevýhodněním, kterým chceme opět nabídnout nadstandardní servis. V rámci projektu Colours bez bariér, který pořádáme ve spolupráci s partnerem projektu Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou, usnadníme těmto návštěvníkům pobyt na festivalu tak, aby si mohli bez starostí užívat hudbu a další program v atraktivním bezbariérovém areálu Dolní oblasti Vítkovic.

Stejně jako v minulém roce nabízíme řadu výhod pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P – například zvýhodněnou cenu vstupenky, u ZTP/P doprovod zdarma, speciální tribuny, bezbariérovou přepravu v rámci města Ostravy, možnost objednat si zdarma speciálně vyškoleného asistenta, který poskytne servis při pohybu v areálu po celou dobu festivalu. 

Návštěvníkům se zdravotním znevýhodněním zprostředkujeme bezbariérové ubytování v ostravských hotelích v rámci jejich kapacity. Těmto návštěvníkům nabízíme také možnost rezervovat si místo ve festivalovém stanovém městečku včetně parkovacího místa. Možná je také rezervace parkovacího místa přímo u hlavního vchodu do areálu festivalu.

Pro lepší orientaci návštěvníků se zdravotním znevýhodněním bude k dispozici speciální mapa, informační centrum – Info Point Colours bez bariér přímo před hlavním vchodem do areálu a samostatná pokladna, kde si můžou zakoupit zvýhodněnou vstupenku na festival. 

Od 15. května 2017 funguje kontaktní e-mail: bezbarier@colours.cz a kontaktní telefon 731 932 768, prostřednictvím kterých získáte všechny potřebné informace k projektu a zároveň si na nich můžete zarezervovat níže popsané služby.

Partnerem projektu Colours bez bariér je Česká průmyslová zdravotní pojišťovna.

Více informací v sekci Praktické - Colours bez bariér.