Festival v ulicích s podtitulem Art & Life v Porubě na konci června. Vstup zdarma

Ostatní 15.06.2022

Na 24. - 26. června jsme jako tradiční dárek ostravské veřejnosti připravili další ročník Festivalu v ulicích s podtitulem Art & Life. Tentokrát poprvé v Porubě. Vstup na celý rozsáhlý a pestrý program opět zdarma.

Na festival nejen pouličního umění, který do loňského roku probíhal v centru Ostravy, přijedou hudebníci, akrobaté a pouliční performeři z celého světa - z Argentiny, Austrálie, České republiky, Konga, Filipín, Francie, Itálie, Japonska, Kanady, Německa, Senegalu a Španělska.

Uvidíte například obří loutky, kreativní lunapark, Propan Punk Fire Show, středověkou akrobatickou show, mýtické masky, Legendu o Světle, Robot Street show, bubeníky, dechový orchestr, pouliční hudební busking, divadla pro děti nebo se budete moci zúčastnit různých workshopů.

Součástí Festivalu v ulicích se stane i vinný, čajový a dýmařský festival, design zóna, Sdílko - market řemesel, Africká zóna, food zóna, zábavné partnerské zóny, interaktivní program neziskových organizací, spolků a vysokých škol.

Festival v ulicích začne v pátek 24. června v 18 hodin, v sobotu a v neděli pak bude program probíhat vždy od 11 hodin.

Vstup na festival a veškerý program, který je určený široké veřejnosti včetně rodin s dětmi, je zdarma. Festival v ulicích pořádá tým festivalu Colours of Ostrava.

Program a více informací na: https://www.artandlifeostrava.cz/.

Partneři:

Generální partner: Liberty Ostrava
Hlavní partner: Ostrava - Poruba
Produktový partner: Radegast
Za podpory: Moravskoslezský kraj, Ostrava
Mediální partneři: Hitrádio Orion, rádio Blaník, 5+2, Metro, Program, Cinestar
Oficiální tiskárna: Czech Print Center