Czech Music Crossroads 2017: pošli svou kapelu do světa!

Ostatní 13. 12. 2016

Máte kapelu, rádi byste do světa, ale nevíte jak na to? Přihlaste se na showcase festival Czech Music Crossroads 2017, který příští rok poprvé dá takto možnost jedné české kapele z oblasti world music, folku, jazzu a nové akustické hudby se představit před zahraničními profesionály.

Čtvrtý ročník mezinárodního showcasového festivalu Czech Music Crossroads proběhne 17. – 18. července 2017 před festivalem Colours of Ostrava v areálu ostravských Dolních Vítkovic.

Odborná porota „Sedmi statečných“ společně s organizátory Czech Music Crossroads ze všech přihlášených vybere jednu skupinu, která bude zařazena do programu showcase, a bude tak mít příležitost nabídnout svou hudbu exkluzivnímu a pečlivě vybranému publiku mezinárodních profesionálů.  

Své přihlášky pošlete do 20. ledna 2017 na emailovou adresu bands.crossroads@colours.cz Přihláška musí obsahovat: tři skladby ve formátu MP3, krátký profil, kontakt, odkazy na web, YouTube nebo Bandcamp.

Zástupci všech přihlášených skupin získají akreditace na Czech Music Crossroads. Jméno jedné vybrané skupiny bude veřejně oznámeno začátkem února.

Czech Music Crossroads pokračuje ve svém úsilí prezentovat kvalitní a přesahovou hudbu ze střední Evropy a znovu představí to nejlepší z world music, folku, jazzu a nové akustické hudby nejen z České republiky, ale i Maďarska, Polska a Slovenska. Czech Music Crossroads se zúčastní řada zahraničních osobností a odborníků, zastupujících prestižní festivaly, významná média a booking agentury. Chybět nebudou ani domácí organizátoři, publicisté a zástupci médií. Součástí programu budou panelové diskuse vedené mezinárodně uznávaným odborníkem Petrem Dorůžkou, workshopy a tzv. speed-dating, v rámci kterého zahraniční odborníci poskytují přihlášeným zájemcům osobní konzultaci týkající se strategie propagace a uměleckého růstu. 

Více informací na:

http://crossroadsmusic.cz/
https://www.facebook.com/czech.music.crossroads/
https://www.youtube.com/channel/UCVrcyuQGVdOEXQMGdMFTViQ