1Band2Play hledá popáté hudební talenty

Organizační 20. 3. 2017

Máte kapelu anebo hrajete sólově? Ještě jste nevydali velkou desku, ale rádi byste právě tímto směrem vykročili? Nebojíte se vyčnívat z davu? Dejte o sobě vědět.

Časopis Full Moon, festival Colours of Ostrava a kulturní platforma StreetCulture hledají již popáté hudební talenty v rámci soutěže 1Band2Play.

Zařadit se tak můžete po bok předešlých vítězů: písničkářky Báry Zmekové, kapely Kaplan Bros., projektu Jested a loňského vítěze Pandoo.  

Dema, koncertní záznamy nebo jiné nahrávky (1 – 3 skladby ve formátu mp3) sbíráme od 14. března na adrese akre@fullmoonzine.cz. Předmět vašeho emailu by měl znít 1BAND2PLAY2017, samotné nahrávky pak posílejte přes Úschovnu, WeTransfer nebo podobné služby.  

Z nahrávek, které nám dorazí do 12. dubna, budou odbornou porotou složenou z redaktorů magazínu, dalších aktivních novinářů, někdejších vítězů soutěže a aktivních hudebníků vybráni tři postupující. Ti si společně zahrají 12. května v pražském klubu FAMU, kde bude oznámeno též jméno vítěze. A toho čeká koncert na Colours of Ostrava, vydání desky (nahrávání si interpret hradí sám, pokud nebude domluveno jinak) a pochopitelně světlé zítřky.   

Důležitá data:  

14. března – spuštění soutěže  
12. dubna – deadline soutěže (do půlnoci tohoto dne lze zasílat nahrávky)  
19. dubna – oznámení tří postupujících v průběhu května – rozhovory s finalisty v éteru StreetCulture  
12. května, klub FAMU, Praha – koncert tří finalistů a vyhlášení vítěze  
22. července – vystoupení vítěze na Colours of Ostrava  
do konce roku 2017 – vydání nahrávky vítěze 

Soutěž 1Band2Play probíhá v rámci projektu Full Moon Forum, který v roce 2017 podporuje Ministerstvo kultury ČR.