Bazzookas

Bazzookas

Nizozemsko 13.7.2022 / 17:30 - 18:30
Česká spořitelna stage

Tanečně divoká srážka skáčka, rocku a punku z Amsterdamu. Bláznivější kapelu abyste pohledali. A kdybyste se stokrát rozhodli, že ji minete, parta rozesmátých chlapíků si vás přitáhne jako magnet a v mžiku vycucne z posledních tanečních sil. Protože co zprvu vypadá jako další koncert skáčkové kapely, se nakonec promění v jeden velký společný mejdan, kdy vlastně není zřejmé, kdo si ho víc užívá – jestli publikum nebo „osminásobně účinná hudební pancéřová pěst“.

Což je informace pro ty, kdo je na Colours v roce 2015 nezažili. Ti, kteří s nimi tehdy na „Barvách“ skákali, se navíc mohou těšit na nové album, novou show a s vysokým předpokladem i na ještě šílenější nápady kapely, která už deset let brázdí Evropu se žlutým školním autobusem a festivalům, kde se cítí nejpříjemněji, uděluje Bazzookas Award. 

Naše energie vychází ze srdce a duše kapely. Všechno jiskří. Nezáleží na tom, jestli jste muž, žena, mladý, starý, krásný, ošklivý, malý nebo velký, Francouz, Belgičan, Němec nebo Holanďan, stejně na naše ska ze všech koutů světa a ze všech dob začnete tančit,“ vzkazuje dopředu zpěvák Bass Barnasconi.