Agents of Time (live)

Agents of Time (live)

Francie 19.7.2019 / 21:00 - 22:30
YouTube Music stage

Tři kluci v černém. Andrea Di Ceglie, Fedele Ladisa a Luigi Tutolo. Říkají si Agents Of Time. Energetické italské trio, které určuje čas. Jeho běh vstříc budoucnosti i momenty, kdy se zmrazí. Zbožňují staré analogové pulty, jejich live sety jsou tak dokonale nepředvídatelné zážitky. Většinou se při nich cítíte jako při sonickém závodu o život. Řítíte se kupředu a ve střemhlavém letu slyšíte splynutí progresivního techna s ambientními polohami. V tom všem je míra agrese i absolutní uvolněnosti. 

"Naše živá vystoupení jsou strukturovaná stejně jako u kapel. Jeden z nás se stará o melodie a atmosféru skladeb, druhý má na starosti basové linky a třetí zase ovládá drum machines a sampler a všechno to koordinuje a tvaruje do srozumitelného celku, stejně jako režisér u filmu," prozrazují agenti času, kteří se vším všudy dostáli svému jménu. Příběh jejich založení by vydal na povídku kořeněnou science fiction. 

V létě 2013 se sešly nad skleničkou v opuštěném skladišti, vymyslely název a založily vlastní vesmír, vyplněný individualistickými tracky s osobitým soundem. Jako jedna z první hvězd hned o rok později zazářil debut Spread The Word následovaný EPs s imaginativními názvy Ordinary Cosmic Dance nebo Forest Of Lies. Ročně sice jejich hudba zasáhne desítky zemí světa, jeden zážitek však ční nad všechny ostatní - totiž koncert s klasickým Tonhalle Orchester v Zürichu. Epicky a maximálně přirozeně tehdy prolnuli svůj cit pro taneční elektroniku s časem prověřenou klasikou. A obstáli, zrodil se výjimečný kulturní večer.             

Upozornění na závěr: během živého setu Agents Of Time se nedoporučuje dívat se na mobil nebo na hodinky. Nechte raději vládnout bezčasí.