Aid Kid & Kewu

Aid Kid & Kewu

Česká republika 17.7.2016 / 21:00 - 23:00
Electronic stage

Dva žánroví eklektici & selekce toho nejčerstvějšího z beatových klubových konstrukcí. Aid Kid a Kewu vládnou parketu v rychlosti až 160 BPM.

Jeden učí republiku poslouchat future bass, druhej podniká sonický výlety do Baltimore & Jersey. Jeden miluje neonový beaty a má doma Vinylu, druhej se vyžívá v grime a UK garage. Dva odlišný přístupy, jeden mixpult, jedna show. K tomu top vizuály ze studia LOLLAB. A jedeš.

Aid Kid, držitel ceny Vinyla v kategorii objev roku, se kromě vlastní tvorby profiluje i jako progresivní DJ, cestující plynule mezi žánry. Happy hardcore? Jasně! Nicki Minaj? Možný je všechno. Velkolepý, barevný věci. 

DJ Kewu je nejlepší tuniský DJ všech dob, který před lety imigroval do ČR přes Řecko a trvale zde přebývá. Během pár let si na pražský klubový scéně vytříbil techniku a dostal se ke zdrojům exkluzivního materiálu. Když nastupuje na stage, připrav si radši dvoje boty. Ty první se rozpadnou kolem třetí ráno.

LOLLAB studio jsou dvě VJky, působící hlavně kolem klubu NEONE. Pro Aid Kida a Kewu si přichystali fluidní, kontrastní projekce, čerpajíci z posledních trendů grafického designu a internetové estetiky.