NFT kolekce Colours of Ostrava

Festival Colours of Ostrava si pro vás v roce 2022 připravil jedinečnou příležitost jak zakoupit vstupenky, ale také něco, co vám klidně zůstane po celý život.

Ve spolupráci s největší světovou burzou kryptoměn Binance jsme představili vlastní NFT kolekci. Kolekce je postavena na Binance Coin Blockchainu. Jedná se o grafiky, které s sebou kromě exkluzivity a jedinečnosti přinesly také zážitek v podobě doživotní VIP vstupenky na festival Colours of Ostrava. 

Grafiky jsou tři: 

  • dvě z nich obsahují exkluzivní doživotní VIP vstupenku pro jednu osobu na festival Colours of Ostrava
  • třetí grafika přináší doživotní VIP vstupenku dokonce pro osoby dvě

Díla z naší kolekce si můžete prohlédnout na odkazu níže a v případě, že je aktuální majitel prodává, i zakoupit.

Naše jedinečná NFT kolekce Colours of Ostrava zde

     

FAQ:

Co je to NFT?

  • Nezaměnitelný token (NFT) je kryptografický token, který představuje jedinečné aktivum. NFT fungují jako ověřitelné důkazy pravosti a vlastnictví v rámci blockchainové sítě. NFT nejsou vzájemně zaměnitelné a vnášejí do digitálního světa vzácnost.

Jak získám měnu ETH, ve které se NFT prodává?

  • ETH neboli Ethereum si můžete směnit přímo na portálu Binance.

Jak můžu nakoupit NFT?

  • V nabídce NFT klikněte na stránce produktu na tlačítko [Koupit] a proveďte transakci. Jakmile je transakce úspěšná, převedeme NFT do vaší peněženky.

Proč bych měl vlastnit NFT? Co mi to přinese? 

  • Ve světě je NFT velké téma. Své NFT už mají ty největší světové festivaly Coachella, Tomorrowland a další. Tento relativně nový trend si rychle našel miliony fanoušků. Jedná se o digitální sběratelský artefakt.

Pokud vlastním doživotní vstupenku, mohu vstup na ročník festivalu někomu darovat?

  • Ano! Pokud se zrovna nebudete moct dostavit na festival, tak svou vstupenku na daný ročník můžete darovat komukoliv budete chtít.

Mohu své zakoupené NFT z kolekce Colours prodat?

  • Ano! Ale nezapomeňte, že pokud dílo, se kterým je provázána doživotní vstupenka prodáte, tak na ni ztrácíte nárok a vstupenka přechází na nového majitele NFT. Pozor! Vstupenka na festival je uplatnitelná pouze jednou ročně, to znamená, že pokud již vlastníkovi byla na e-mail zaslána, a ten se NFT rozhodl prodat, novému majiteli nevzniká nárok na vstupenku na festival ten daný rok.

NFT Redeem

  • Pokud jste si koupili naše jedinečně NFT, určitě vás bude zajímat, jak využít jeho plný potenciál a vyzvednout si svoji vstupenku na festival. Pokud jste již dlouholetým návštěvníkem festivalu, tak akreditace pro vás určitě nebude něco, co jste ještě nezažili. Zkrátka stačí přijít k VIP akreditaci, kde řeknete, že jste vlastníkem NFT a chtěli byste vstupenku. Člen IT týmu Colours of Ostrava přijde a s vaší pomocí ověří, že jste skutečným vlastníkem. Pro to mu bude stačit, abyste se přihlásil do svého binance účtu, šli do sekce NFT a ve svém profilu zvolili „Collection“. Pokud se v kolekci bude nacházet jedno z našich NFT, budete akreditován a bude vám umožněn vstup na festival se všemi VIP výhodami.

cs-Colours-of-Ostrava.png

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

informace@colours.cz