Norway's Sigrid on the lineup

Announcing new artists 12/17/2019

An explosion of spontaneity, a superb voice, an international sensation... That is Sigrid! The second youngest winner of the BBC Music Sound of 2018, the holder of the Norwegian Grammy Awards and the heartthrob of Glastonbury and Coachella. Coming to Colours 2020.

 

Docela pozoruhodný úspěch pro teprve třiadvacetiletou zpěvačku a skladatelku obdivující Joni Mitchell a Neila Younga. Hýří sebevědomím i na svůj věk bystrými názory a její synthpop se zářivými melodiemi patří rozhodně do kategorie chytrý. V Norsku Sigrid Solbakk Raabe delegovali na „nepřemožitelnou popovou princeznu s nepředvídatelnými tanečními kroky“ a jinde oceňují, jak přirozeně vstoupila do velkého popového světa, aniž by se nechala semlít jeho pravidly a univerzálními zákony předpokládatelnosti.

Jsem ráda, že mohu věřit sama sobě a dělat to, co mi vyhovuje. Já se nezměním, přestože si někdo myslí, že bych měla,“ tvrdí sebevědomá dívka, vystupující nejčastěji v triku, džínách a keckách. Nespoléhá se na „melancholickou severskou magii“, výjimečným hlasem, přecházejícím občas do chrapláku, zpívá o každodenních zážitcích a víc než na image se soustřeďuje na hudbu.