Festival v ulicích
Crossroads
Solocolours
 

Generální partner

Česká Spořitelna a.s.

Za podpory

OSTRAVA!!!

1. září jsme zahájili předprodej čtyřdenních vstupenek na Colours of Ostrava 2015, které proběhnou od 16. do 19. července v industriálních Dolních Vítkovicích v Ostravě. 
vstupenky

První série vstupenek je k dostání za 1.490 Kč* v eshopu Colours of Ostrava jako e-tickety a tato cena platí pro prvních 4.000 kusů (pokud by nebyly prodány, pak cena platí do 31. prosince 2014). Od 26. září jsou k dostání také tištěné vstupenky.

Těšte se opět na čtyři dny plné koncertů, divadel, diskusí, workshopů, filmů i výtvarných aktivit. Těšte se na hvězdy světové hudby, mezinárodní lahůdky z world music, jazzu, rocku, elektra, soulu, funku i na přední domácí kapely na mnoha otevřených i krytých scénách. Těšte se také na vylepšený areál a veškeré služby, které budeme nadále zkvalitňovat, abyste se u nás cítíli dobře.

Zároveň jsme 1. září zahájili v našem eshopu předprodej ubytování v kempu u areálu, parkování u areálu a parkování u kempu. Ceny:

Kemp u areálu - ubytování:
220 Kč / 1 osoba / celý pobyt - cena v předprodeji
300 Kč / 1 osoba / celý pobyt - cena na místě
250 Kč / 1 stan / celý pobyt - cena v předprodeji
300 Kč / 1 stan / celý pobyt - cena na místě

Parkování u kempu:
500 Kč / 1 auto / celý pobyt - cena v předprodeji
1.000 Kč / 1 auto / celý pobyt - cena na místě

Parkování u areálu:
500 Kč / 1 auto / celý pobyt - cena v předprodeji
1.000 Kč / 1 auto / celý pobyt - cena na místě

*ceny jsou konečné, vč. DPH a poplatků, cena stejná pro e-tickety i tištěné vstupenkyPřesný program Colours of Ostrava 2013 po dnech a hodinách bude zveřejněn v průběhu června 2013.

Zatím se podívejte na seznam potvrzených kapel zde.

 
 
 
Česky
English
Polski