Festival v ulicích
Crossroads
Solocolours
 

Generální partner

Česká Spořitelna a.s.

Za podpory

OSTRAVA!!!

1. září ve 14 hodin zahajujeme předprodej čtyřdenních vstupenek na Colours of Ostrava 2015, které proběhnou od 16. do 19. července v industriálních Dolních Vítkovicích v Ostravě. 
vstupenky

První série vstupenek je k dostání za 1.490 Kč* v eshopu Colours of Ostrava jako e-tickety a tato cena platí pro prvních 4.000 kusů (pokud by nebyly prodány, pak cena platí do 31. prosince 2014). Od 26. září budou k dostání také fyzické vstupenky.

Těšte se opět na čtyři dny plné koncertů, divadel, diskusí, workshopů, filmů i výtvarných aktivit. Těšte se na hvězdy světové hudby, mezinárodní lahůdky z world music, jazzu, rocku, elektra, soulu, funku i na přední domácí kapely na mnoha otevřených i krytých scénách. Těšte se také na vylepšený areál a veškeré služby, které budeme nadále zkvalitňovat, abyste se u nás cítíli dobře.

Zároveň 1. září zahajujeme v našem eshopu předprodej ubytování v kempu u areálu, parkování u areálu a parkování u kempu. Ceny:

Kemp u areálu - ubytování:
220 Kč / 1 osoba / celý pobyt - cena v předprodeji300 Kč / 1 osoba / celý pobyt - cena na místě250 Kč / 1 stan / celý pobyt - cena v předprodeji300 Kč / 1 stan / celý pobyt - cena na místě

Parkování u kempu:
500 Kč / 1 auto / celý pobyt - cena v předprodeji1.000 Kč / 1 auto / celý pobyt - cena na místě

Parkování u areálu:
500 Kč / 1 auto / celý pobyt - cena v předprodeji1.000 Kč / 1 auto / celý pobyt - cena na místě

*ceny jsou konečné, vč. DPH a poplatků, cena stejná pro e-tickety i tištěné vstupenkyPřesný program Colours of Ostrava 2013 po dnech a hodinách bude zveřejněn v průběhu června 2013.

Zatím se podívejte na seznam potvrzených kapel zde.

 
 
 
Česky
English
Polski