Festival v ulicích
Crossroads
Solocolours
 

 

Arcelor Mittal a.s.

Generální partneři

Česká Spořitelna a.s.

Za podpory

OSTRAVA!!!

Program se připravuje.
Přesný program po dnech a hodinách připravujeme. Bude zveřejněn cca 3-4 týdny před festivalem.

Kdy kdo hraje z headlinerů:

16. 7. : Björk, Caribou, Zrní a Janáčkova filharmonie Ostrava, Roni Size & Reprazent Live...
17. 7. : Kasabian, St. Vincent, The Cinematic Orchestra, Swans, José Gonzáles, Klangkarussell, ...
18. 7. : Rudimental, Clean Bandit, Augustines, Owen Pallet...
19. 7. : Mika, Rodrigo y Gabriela, Other Lives, Sly and Robbie meet Nils Petter Molvær...

Celkově program nabídne více než 200 koncertů, divadel, filmů, workshopů, diskusí či výtvarných aktivit na 15 otevřených i krytých scénách.
Opět se setkáte s Drive stage, Full Moon stage, Busking stage, velkoplošnou projekcí u haly Gong, designovou WTF Market and Art zónou, světelnými instalacemi, velkým Světem techniky, koncertním sálem z bývalého Plynojemu nebo vinárnou v betonovém bunkru.

Nově se těšte na speciální electronic stage, nové prostory zrekonstruovaného Dolu Hlubina i nový klub a kavárnu na vysoké peci.

Scéna České televize / Diskusní scéna Reflexu / Voices of Freedom - diskusní scéna Moderních dějin.cz a Evropské komise / MF Dnes Poetry stage / Busking stage / WTF (What the Fashion) Market and Art zóna / Filmová Cinestar stage ve spolupráci s LFŠ / workshopy / vinárny / prohlídky areálu Dolních Vítkovic / Colours Plus / Dětská scéna a Family park, kojící stan...

Na festivalu najdete veškeré zázemí a servis: dvě stanová městečka, sleva 50% VLAK+ s Českými drahami odkudkoliv v ČR, posílená MHD, půjčovna kol, slevy či vstupy zdarma se vstupenkou na zajímavá místa v Ostravě, projekt Colours bez bariér pro zdravotně znevýhodněné návštěvníky.

Již v úterý a ve středu před začátkem Colours of Ostrava si můžete užít Festival v ulicích přístupný zdarma v centru Ostravy nebo přijít na showcase konferenci Czech Music Crossroads.

Přesný program Colours of Ostrava 2013 po dnech a hodinách bude zveřejněn v průběhu června 2013.

Zatím se podívejte na seznam potvrzených kapel zde.

 
 
 
 
Česky
English
Polski